ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - СОКОЛИНЫЙ ГЛАЗ


Цена: 8 грн


ВЫБЕРИТЕ БУТЫЛОЧКУ

 
Артикул: 1862 Страна производитель: Индия Материал: Натуральный камень Назначение: ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ГРАММ КАМНЯ! ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ГРАМ КАМІННЯ! Вес: 1 г В наличии: 1999 шт.ОПИСАНИЕ "ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - СОКОЛИНЫЙ ГЛАЗ"

Для соколиного ока характерні унікальні магічні властивості. Мінерал дарує успіхи всім, хто займає активну позицію у житті та прагне бути лідером. При цьому соколине око знаходить унікальний підхід до кожної людини та взаємодіє з нею залежно від необхідності.

Мінерал допомагає досягати амбітних цілей, налагоджувати любовні та фінансові справи. Він сприяє розвитку розумових здібностей, робить інтуїцію більш гострою, розвиває чуття і здатність передбачати майбутнє. При цьому самоцвіт відчуває недоброзичливість інших людей, і попереджає свого господаря – камінчик стає важким. Згідно з легендами, коли погана людина торкнеться мінералу, то відразу ж покине будинок, якому бажає зла.

Соколине око застосовується як оберег для захисту житла від темної сили, пристріту та псування. Шматок каменю зашивають у дитячі подушки, щоб забезпечити спокійний та здоровий сон малюків. Також соколине око охороняє родину під час розладів, допомагає у набутті гармонії і повертає почуття подружжю, що згасають.

Амулети із самоцвітом захищають від травм та загибелі та рекомендуються людям, які пов'язані з небезпечними професіями. Також такі талісмани допомагають на співбесідах та інших важливих заходах.
ОТЗЫВЫ ПРО "ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - СОКОЛИНЫЙ ГЛАЗ"

    Оставить отзыв

    1 2 3 4 5