ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - БЫЧИЙ ГЛАЗ


Цена: 8 грн


ВЫБЕРИТЕ БУТЫЛОЧКУ

 
Артикул: 1861 Страна производитель: Индия Материал: Натуральный камень Назначение: ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ГРАММ КАМНЯ! ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ГРАМ КАМІННЯ! Вес: 1 г В наличии: 2400 шт.ОПИСАНИЕ "ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - БЫЧИЙ ГЛАЗ"

Вчення феншуй відводить каменю значну роль символічної організації простору. Червоно-коричневий мінерал, розташований біля вхідних дверей, не пускає до будинку людей із поганими намірами.

- Якщо в сім'ї часто трапляються сварки, необхідно поставити галтовку із самоцвіту на видне місце. Вона поглинає негатив і знижує градус розпалу пристрастей.

- Галтовку з каменю рекомендується періодично розташовувати в інтер'єрі кімнати, щоб очистити простір від поганого.

- Представникам небезпечних професій слід носити в одязі невеликий шматочок бичачого ока. Мінерал захищає від поранень та відводить смерть.

- Періодичне носіння виробів із вставками самоцвіту необхідне сором'язливим персонам, вони обов'язково стануть сміливішими.

- До самоцвіту варто придивитися працівникам розумової роботи, він стимулює розумовну діяльність і пробуджує креативні таланти. Людям, які мають великі фізичні навантаження, бичаче око допоможе швидше відновити сили.

- Якщо в планах робота над складним проектом — слід звернутися за допомогою до переливчастого мінералу. Він створить здоровий мікроклімат у колективі, не дасть перегоріти та гарантовано призведе до успіху.
ОТЗЫВЫ ПРО "ГАЛТОВКА ИЗ НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - БЫЧИЙ ГЛАЗ"

    Оставить отзыв

    1 2 3 4 5